Targi- ledowe lampy

Oszczędność energii ma bardzo duże znaczenie i każdy o tym wie. To, dlatego dzisiaj bardzo często na targach można spotkać ledowe oświetlenie targowe, które naprawdę daje radę. Jak wygląda porównanie parametrów takiej lampy LED z innymi zwykłymi halogenami?

Moc urządzeń jest bardzo różna i to widać gołym okiem. Takie ledowe lampy targowe mają jedenaście watów mocy, a zwykły halogen sto pięćdziesiąt watów. Widać, że zużycie prądu na godzinę jest bardzo różne, dlatego trzeba będzie zastanowić się nad montażem takiego rozwiązania na swoim stoisku. Tym bardziej, że cena również zachęca, bo różnicą w cenie jednego i drugiego oświetlenia targowego nie jest duża. Jeśli chodzi o najważniejszy parametr, a mianowicie o światło to tutaj również halogen ledowy wygrywa i warto to zaznaczyć. Wydawać by się mogło, że z takiej małej mocy nie da się uzyskać zbyt wielu lumenów, ale taka lampa ma ich aż tysiąc sto. Ile ma zwykły mocny halogen? Ma ich tylko tysiąc, dlatego trzeba się zastanowić, co konkretnie mamy wybrać żeby udało nam się tanio, ale i dobrze doświetlić stoisko na targach. Takie stoisko to nasza wizytówka, dlatego trzeba zadbać o każdy szczegół żeby wszystko bardzo dobrze się prezentowało.

Nasze najlepsze oświetlenie targowe

Wybierać można różne oświetlenia targowe, ale najważniejsze jest to żeby stoisko miało dużo światła, bo wtedy wiemy, że wybraliśmy te modele, które są dla nas właściwie. Warto byłoby zgłosić się do firmy, która ma i zwykłe halogeny i te energooszczędne, a wtedy równamy sobie wszystkie parametry i wybierzemy tylko takie, które są najlepsze. Nie kierujemy się jedynie ceną, bo to nie jest aż taki ważne jak to, z czego wykonana jest obudowa czy jak świeci lampa targowa. Jeśli chcemy dokonać porównania to można to zrobić na stronie http://dekoracyjneledy.pl. Jest to firma, która specjalizuje się w sprzedaży oświetlenia targowego, a zatem ma tak dobrze przygotowaną ofertę żebyśmy mogli z niej wybrać coś dla siebie. Na pewno na tym wiele zyska nasze stoisko targowe.