Kosze upominkowe dla kobiet – kreatywny sposób na zadowolenie bliskich

Pytanie o to, jak wybrać dobry prezent, prawdopodobnie martwiło każdego więcej niż raz – tutaj potrzebujesz wyobraźni, kreatywności i szczerego pragnienia, aby włożyć w to część swojej duszy.

Wysyłka kwiatów i słodycze od dawna są postrzegane jako raczej banalne opcje, a czasami chcę zaskoczyć piękną kobietę niezwykłym i niezapomnianym prezentem. Istnieje wyjście! Są to kosze upominkowe dla kobiet – nie tylko wyglądają oryginalnie, elegancko i luksusowo, ale także zachwycają swoją zawartością.

Opcje kompozycji

Z reguły większość sklepów i firm oferuje zarówno gotowe zestawy, jak i możliwość samodzielnego formułowania wypełnienia prezentu. Oczywiście przy wyborze warto przede wszystkim skupić się na gustach kobiety, która wybiera teraźniejszość.

Obecnie koszyki z następującymi kompozycjami są bardzo poszukiwane:

Owoce są piękne, smaczne i zdrowe, a nowoczesne dziewczyny dążą do zdrowego stylu życia, więc mało kto może się oprzeć, na przykład różowym jabłkom w połączeniu z egzotycznym kokosem i jasnymi winogronami. Możesz dodawać i przyciemniać dojrzałe owoce serem i miodem;

słodycze – czekolada i słodycze, pianki i bezy, naturalna marmolada i dżem. Jest miejsce na wędrowanie fantazji, więc łatwo jest znaleźć zestaw, który spodoba się najbardziej wybrednym i wybrednym kobietom;

herbata i kawa – możesz oczywiście ograniczyć się do jednej rzeczy. Czasami kosze zawierają nie tylko mieloną lub ziarnistą kawę, ale także oryginalne filiżanki i (lub) francuską prasę do niej. W razie potrzeby łatwo jest dodać syrop waniliowy lub śmietanę;

suszone owoce i orzechy to praktyczny i interesujący prezent, który docenią kobiety obserwujące wagę.

Są to najczęściej stosowane opcje napełniania, ale są też inne – kwiaty, figurki mydła, kosmetyki, zabawki dla dzieci, akcesoria do grzanego wina, w tym przyprawy i szklanki. Lista jest prawie nieograniczona, jest ograniczona tylko twoją wyobraźnią, ponieważ możesz mieszać składniki koszy bez żadnych ograniczeń. Oczywiście karta ze szczerą gratulacją nie zaszkodzi – na życzenie klienta zostanie dołączona jako prezent.


Wyprzedaż

Wrażenie nawet najlepszego prezentu łatwo jest zepsuć złym opakowaniem – nie bez powodu przysłowie „spotykają się przez ubrania” nadal nie traci na znaczeniu. Wielu mężczyzn nie zwraca uwagi na takie drobiazgi. Jednak konstrukcja prezentu jest bardzo ważna, ponieważ nadaje ton i nastrój. Nowoczesny rynek oferuje ogromną liczbę interesujących opcji:

 • wiklinowe kosze w różnych kolorach;

 • szkatułki i ozdobne pudełka wykonane z drewna;

 • wiadra stalowe;

 • zdobione pudełka kartonowe.

Kosz upominkowy jest zwykle udekorowany wstążkami, ozdobiony kokardkami i sezonowymi elementami dekoracyjnymi, na przykład świerkową gałązką na ferie zimowe, kartonowymi czerwonymi sercami na Walentynki itp.

Okazja na prezent

Czy najlepszy prezent to oczywiście ciasto? Już nie! Piękne damy nie tylko dokładnie monitorują swoją wagę, ale także czekają na oryginalność. Kosz na prezenty dla kobiet jest ciekawym rozwiązaniem, ale czy nadaje się na wszystkie wakacje? Tak Jest to opcja absolutnie korzystna dla wszystkich, ponieważ teraźniejszość podbija swoją praktycznością i niezwykłością. Powodem może być to:

 • urodziny

 • 8 marca;

 • Walentynki

 • ślub

 • rocznica;

 • Nowy rok

 • impreza firmowa;

 • Dzień nauczyciela.

Oczywiście w chwili obecnej ukochana kobieta nie potrzebuje powodu, ponieważ nie ma nic lepszego niż radość najdroższej osoby. Kosz prezentów wywoła burzę pozytywnych emocji, zwłaszcza jeśli jego skład zostanie przemyślany i skoncentrowany na gustach adresata. Ale nie ma trudności, ponieważ możesz wybrać opcję dla prawie każdego budżetu i zamówić kosze upominkowe online.