Perfumy, które pachną jak zapachy od projektantów

Wiele firm oferuje w sprzedaży zapachy, które pachną tak jak prawdziwe, designerskie perfumy.

W przeciwieństwie do oryginalnych perfum nie kosztują one dużo, ale znajdziemy je w korzystnych cenach. Lane perfumy możemy zakupić w buteleczkach o różnych pojemnościach, a także w wygodnej formie perfumetek, które zmieszczą się w każdej torebce, można je również nosić w kieszeni.

Perfumy, które pachną jak zapachy od projektantów

Wysokiej jakości lane perfumy pachnące jak oryginalne

Powodem, dla którego tego rodzaju zapachy są tak tanie, jest to, że firma nie wydaje pieniędzy na marketing i promowanie swoich produktów za pomocą reklam, w których występują znane i lubiane gwiazdy filmu, muzyki, sportu czy mody. Buteleczki to kilka prostych, eleganckich projektów, firmy takie numerują swoje zapachy zamiast używać nazwy projektanta, na podstawie którego perfum powstał odpowiednik zapachu. Tego typu lane perfumy wyróżniają się długotrwałym zapachem, w przeciwieństwie do niektóre perfum i wody perfumowanej czy toaletowej znanych marek. Jest to spowodowane tym, że zamienniki perfum nie są tak bardzo rozcieńczane, co oznacza, że dostajesz co najmniej 16 do 20 procent olejku w perfumach podrabianych w porównaniu z około 10 procentami w przypadku znanych marek.

Bardzo ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że wszystkie zapachy perfum lanych mają wyższą zawartość olejków niż ich odpowiedniki w sklepach, co oznacza, że będą trwać znacznie dłużej na skórze, dzięki czemu można ich używać oszczędniej niż zwykłych zapachów od projektantów. Woda toaletowa to najpopularniejszy i najtańszy zapach, jaki sprzedaje większość perfumerii, a zawiera tylko 1 do 7 procent esencji perfum, czyli praktycznie nic. Podobnie jak tanie świece zapachowe, które zmieniły nasze podejście do drogich zakupów, te podróbki zapachów pachną dokładnie tak, jak prawdziwe, ale często kosztują ułamek kwoty, którą trzeba zapłacić za buteleczkę perfum od producenta.

Możesz kupić online lane perfumy inspirowane drogimi zapachami od projektantów. Nie zawsze chcemy wydawać dość duże pieniądze na perfumy, których zapachu nie znamy, a w ten sposób za niewielką cenę możemy się przekonać, czy perfumy do nas pasują i w przyszłości zakupić oryginał.