MyLED Oświetlenie Blog Przenośne pawilony mieszkalne

Przenośne pawilony mieszkalne

Pawilony z płyty warstwowej mogą z powodzeniem posłużyć jako kontenery mieszkalne, które możemy zastosować w różnych miejscach, są to obiekty samowystarczalne, do których możemy doprowadzić energię elektryczną.

Mogą korzystać z zewnętrznej butli gazowej, w tym przypadku będzie zasilała ona podgrzewanie bojlera, kuchenkę gazową w aneksie kuchennym. Dzięki temu możemy stworzyć bardzo dogodne warunki, wykorzystać kontenery jako pomieszczenia dla pracowników w trudno dostępnych miejscach, w których prowadzimy prace.

Przenośne pawilony mieszkalne

Nowoczesne kontenery mieszkalne

Zaletą kontenera jest szybki montaż, podobnie łatwo możemy przenosić się także na w inne miejsce. Nie potrzebują one zezwolenia na budowę, nie wymagają przygotowania stałego podłoża, możemy ustawić je na wypoziomowanych belkach, pustakach czy też na wypoziomowanym placu. Dzięki temu mieszczą się na małych działkach, dlatego chętnie wykorzystywane są przez firmy handlowo-usługowe. Pawilon tego rodzaju można ustawić na małej działce w centrum miasta, co znacznie może obniżyć koszty wynajęcia lokalu w galerii handlowej. Dodatkowo łatwo stworzymy z nich pawilony gastronomiczne, może być to otwarta w okresie letnim lodziarnia, punkt sprzedaży hamburgerów czy też hot-dogów.

Kontenery mieszkalne chętnie wykorzystywane są przez firmy budowlane, które na placu budowy wykorzystują je jako kontenery mieszkalne, pomieszczenia socjalne, biura czy też magazyny. Kontenery mogą pełnić także funkcję garażu do przechowywania ciężkiego sprzętu, możemy wykorzystać je na wiele różnych sposobów. Dużą zaletą kontenerów jest możliwość łatwej konfiguracji, dobrania wielkości, ilości okien, drzwi, rodzajów wyposażenia. Dzięki temu mogą pełnić wiele różnych funkcji, doskonale sprawdzają się jako kontenery mieszkalne. Dzięki możliwości ocieplenia są to także obiekty całoroczne, mogą pełnić funkcję mieszkań w okresie jesienno-zimowym.

Obecnie nowoczesne kontenery mieszkalne wykorzystywane są przez firmy budowlane, możemy zastosować je wszędzie tam, gdzie nie mamy możliwości zapewnienia lokali naszym pracownikom. Dzięki nim możemy zmniejszyć koszty, zredukować czas dojazdu, dzięki temu firma jest bardziej niezależna, nie jest ograniczona przez bazę noclegową w okolicznych hotelach czy też pensjonatach.