MyLED Oświetlenie Blog Uzyskaj bielsze zęby, postępując zgodnie z tą radą

Uzyskaj bielsze zęby, postępując zgodnie z tą radą

Ludzie mają różne powody, które mogą skłonić ich do wyboru wybielania zębów.

Wiele osób stwierdza, że ​​nadmierne spożycie kawy, herbaty i napojów gazowanych, a także palenie papierosów powoduje, że ich zęby wyglądają na przebarwione i żółte. Niezależnie od tego, czy masz plamy, z którymi musisz walczyć, czy po prostu chcesz uzyskać ogólnie bielszy uśmiech, ten artykuł może dać Ci przydatne porady i wskazać strategię wybielania, która będzie dla Ciebie skuteczna.Stosuj pastę wybielającą do zębów, ale nie oczekuj cudów na mocno przebarwionych zębach. Wybielająca pasta do zębów nie wybiela zębów, więc nie usuwa istniejących przebarwień. Ale pomaga usunąć większość płytki nazębnej na zębach i może usunąć przebarwiające chemikalia, zanim będą miały szansę odbarwić te perłowe biele.Upewnij się, że nakładki do wybielania zębów są prawidłowo dopasowane do ust. Jeśli nie będą dobrze pasować, istnieje duża szansa, że ​​spowodują problemy z dziąsłami. Jeśli zauważysz, że Twoje dziąsła są bardziej wrażliwe lub odczuwasz jakikolwiek ból, przestań używać produktu i udaj się do dentysty.U niektórych osób produkty do wybielania zębów powodują nadwrażliwość zębów. Odczuwanie dyskomfortu po wybielaniu zębów może być sytuacją przejściową, ale nadal jest bolesne. Jeśli to jest coś, co się dzieje, upewnij się, że udałeś się do dentysty, zanim pójdziesz dalej. Twój dentysta może pomóc Ci znaleźć plan wybielania zębów, który będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego uśmiechu.Unikaj ciągłego podjadania w ciągu dnia. Jeśli chcesz coś przekąsić, weź świeże owoce lub warzywa. Są dla ciebie bardzo dobre i spowodują znacznie mniej uszkodzeń zębów niż wiele innych rodzajów niezdrowego jedzenia. Po zakończeniu należy jeszcze poświęcić trochę czasu na spłukanie wodą.Jeśli próbujesz wybielić zęby, spróbuj zwiększyć częstotliwość mycia zębów. Na przykład, jeśli obecnie szczotkujesz zęby raz lub dwa razy dziennie, spróbuj zwiększyć go do dwóch lub więcej razy dziennie, skupiając się na porach, zwłaszcza po posiłkach i przekąskach. Uzyskaj bielsze zęby, postępując zgodnie z tą radą

Pomoże to wybielić Twój uśmiech.Jednym z najskuteczniejszych sposobów naturalnego wybielenia zębów jest użycie mieszanki soku z cytryny i soli.

Możesz to wymyślić i trzymać w słoiku w swojej łazience i używać go kilka razy w tygodniu. Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać usta po zakończeniu, aby zapobiec uszkodzeniu przez kwasy w soku z cytryny.Truskawki są doskonałym naturalnym wybielaczem zębów. Możesz wcierać je w zęby, aby uzyskać szybką metodę wybielania. Możesz je również zmiksować i zrobić z nich pastę. Następnie możesz natrzeć pastą zęby i pozostawić na 5 minut, a następnie wypłukać usta.Wymieszaj sodę oczyszczoną i sól, aby uzyskać domową metodę wybielania. Jest to dobrze znana metoda wybielania zębów. Możesz zrobić z niego pastę, mieszając je z odrobiną wody. Upewnij się, że dobrze wypłukałeś usta.Elektryczne szczoteczki do zębów naprawdę pomogą Ci wygrać walkę z żółtymi zębami. Pulsujące szczoteczki skuteczniej eliminują płytkę nazębną niż tradycyjna szczoteczka, dzięki czemu Twoje zęby będą bielsze. Pomoże to również lepiej zwalczać zapalenie dziąseł i ubytki niż tradycyjna szczoteczka.Niezależnie od tego, czy Twoje zęby mają przebarwienia, czy tylko chcesz rozjaśnić zęby o kilka odcieni, ten artykuł jest wypełniony cennymi informacjami, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele. Korzystając z tych wskazówek, możesz sprawić, by Twój uśmiech w pełni wykorzystał swój potencjał.