MyLED Oświetlenie Blog Doskonały artykuł z wieloma świetnymi wskazówkami na temat fitness

Doskonały artykuł z wieloma świetnymi wskazówkami na temat fitness

Czy jesteś zmęczony brakiem formy? Czy chcesz wrócić do formy, w której byłeś, gdy byłeś nastolatkiem (lub przynajmniej dwudziestoletnim)? Mamy kilka rad, które pomogą Ci osiągnąć te cele.

Postępuj zgodnie z tą radą, a będziesz na dobrej drodze.Znalezienie znajomego fitness może zmotywować Cię do dalszego treningu. Znajdując kogoś, z kim możesz poćwiczyć, możesz mieć kogoś, z kim możesz porozmawiać, spędzać czas i być odpowiedzialnym. Jest mniej prawdopodobne, że opuścisz trening, jeśli masz kogoś tam spotkać.Podczas rutynowych ćwiczeń najlepiej jest odpoczywać raz w tygodniu. Podczas odpoczynku Twoje mięśnie będą rosły i regenerowały się. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, Twoje ciało potrzebuje odpoczynku, aby mogło być w pełni sił podczas ćwiczeń.Jeśli próbujesz ćwiczyć martwy ciąg i chcesz chronić swoje stawy, głównie kolana, nigdy nie powinieneś maksymalizować ciężaru, który podnosisz. Próba podniesienia zbyt dużego ciężaru spowoduje podskakiwanie i szarpanie podczas podnoszenia, a to może łatwo uszkodzić kolana i inne stawy. Zmniejszenie ciężaru pomaga w zmniejszeniu ciężaru stawów.Modyfikacją tradycyjnego biegania, która może zwiększyć sprawność, jest bieganie z wysokim kolanem. Polega to po prostu na podnoszeniu kolan powyżej talii podczas biegania. Wykonując bieganie z wysokim kolanem, zwiększasz siłę mięśni rdzenia, zasadniczo wykonując brzuszek na stojąco podczas biegu. To także dodatkowy trening ud.Jeśli pracujesz w pracy, która ma wiele pięter, jedną z rzeczy, które powinieneś zrobić, jest chodzenie po schodach zamiast windy. To da ci trochę ćwiczeń, których potrzebujesz w ciągu dnia i może pomóc w rozbiciu dużej ilości tłuszczu w ciągu roku.Jeśli nie jesteś osobą rano, ale chcesz poćwiczyć przed pracą, spróbuj wstać około 15 minut wcześniej niż zwykle, aby wprowadzić małą rutynę. To dużo czasu na wykonanie lekkich ćwiczeń przed pracą. Doskonały artykuł z wieloma świetnymi wskazówkami na temat fitness

Możesz nawet zrobić coś tak prostego jak chodzenie.Zmień ćwiczenia, które często wykonujesz.

Dzięki naprzemiennym ćwiczeniom unikniesz nudy i zapobiegniesz stawaniu się ciała. Połącz ćwiczenia o wysokiej intensywności, takie jak kick-boxing, z ćwiczeniami o niskiej lub średniej intensywności, takimi jak chodzenie lub jogging. Utrzymanie jej świeżości będzie zarówno Cię interesować, jak i pomagać Twojemu ciału.Świetnym sposobem na budowanie wytrzymałości i sprawności jest bieganie pod górę i w dół. Wzgórza są bardzo wymagające ze względu na odległość i strome nachylenie. Dobrym sposobem na bieganie pod górę jest trzymanie głowy w górze i skupienie się na szczycie wzgórza.Jogging ma wiele zalet. Biegacze zwykle nie palą, mają też tendencję do ważenia mniej niż ich niebiegający odpowiednicy. Ostatnie badania pokazują, że bieganie tylko raz w miesiącu pomaga zwiększyć gęstość kości, a ci, którzy biegali 9 razy w miesiącu lub więcej, mieli największą gęstość kości.Letnie upały mogą naprawdę utrudnić wyjście i wykonywanie ćwiczeń, które chcesz i potrzebujesz. Spróbuj pić niskokaloryczną breję przed lub po biegu. Obniży temperaturę ciała i zapewni odświeżający sposób na nawodnienie po długim biegu.Dlatego można osiągnąć swoje cele fitness. Jednak, jak widzisz, będzie to wymagało od Ciebie ciężkiej pracy. Nie możesz oczekiwać, że osiągniesz formę bez włożenia w to wiele wysiłku. Jeśli nie masz tego dysku, nie ma powodu, aby próbować. Jeśli jednak to zrobisz, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i osiągnij swoje cele.