MyLED Oświetlenie Blog,Turystyka Pojedź do Japonii i zobacz jej wspaniałe świątynie i parki

Pojedź do Japonii i zobacz jej wspaniałe świątynie i parki

Ze swoimi ogromnymi miastami i wysokimi drapaczami chmur pokrytymi jaskrawymi neonami, pięknymi ogrodami i licznymi świątyniami, Japonia jest przyjemnym krajem do odwiedzenia, pełnym historii i bogatego dziedzictwa kulturowego.

Ulice tego kraju zdobią świątynie i kapliczki, światowej klasy restauracje sąsiadują ze starożytnymi zamkami i pałacami cesarskimi, a miasta i ogromne aglomeracje tętnią życiem i energią. Wszystko to otoczone jest piękną i naturalną przyrodą, a wędrowanie po miastach takich jak Tokio jest zbliżone do wkraczania w przyszłość, takie są pokazywane innowacje i technologiczne nowinki. Każdy turysta z pewnością znajdzie coś dla siebie, odwiedzając najlepsze miasta i miejsca podczas podróży do Japonii. Kioto jest również dobrze znane ze swojej kuchni i rzemieślników. Kolorowy rynek Nishiki jest zatłoczony, ale jest koniecznością dla miłośników jedzenia. Dla osób zainteresowanych sztuką i tradycyjnym rzemiosłem możliwość odwiedzenia mistrzów rzemiosła w ich prywatnych warsztatach będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Najłatwiejszym sposobem uniknięcia tłumów w świątyniach jest przybycie na miejsce jak najwcześniej.

Nawet przed południem są one zazwyczaj pełne zwiedzających, szczególnie te popularne.

Nara wydaje się być jednym z najbardziej pokojowych, przyziemnych miast w Japonii, a nawet na świecie. Ale nawet w tej spokojnej naturze Nary wciąż jest wiele atrakcji i rzeczy do zobaczenia. Nara Park to centralny park położony w mieście, który jest pełen jeleni, które spokojnie wędrują po parku. Są uroczym widokiem dla odwiedzających, a zdjęcie z jeleniami z pewnością będzie sympatyczną pamiątką, jaką Japonia wycieczka oferuje. Jednym z podstawowych widoków w Japonii są pałace, świątynie i kapliczki buddyjskie i sintoistyczne. Todai-ji jest doskonałym ich przykładem i znajduje się właśnie w Nara. Ta konkretna świątynia jest jedną z największych w okolicy i odgrywa ważną rolę w historii Japonii. Jelenie często widuje się w okolicach świątyni, co jest miłym akcentem zwiedzania. Zdecydowanie największą cechą Todai-ji jest jednak obecność największego brązowego posągu wzorowanego na Buddzie.