Świetne porady i wskazówki dotyczące blogowania za pomocą WordPress

Niewiele rzeczy daje satysfakcję lub swobodę wypowiedzi, na którą pozwala blog.

Wielu blogerów używa WordPressa z tych powodów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać WordPressa.Spróbuj użyć strony docelowej, gdy korzystasz z wordpress w swojej witrynie. Jest to świetna alternatywa dla wyświetlania aktualnych postów, ponieważ nadaje witrynie smak i pizzazz. Możesz nawet użyć Premise for WordPress, które jest rozwiązaniem premium, które pomoże Ci rozpocząć proces.Popraw wygląd i styl stopki na swojej stronie wordpress. Jest to bardzo ważne, ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą zobaczy widz. Dołącz krótką biografię zawierającą wszystkie Twoje dane lub ważne linki odnoszące się do tego, co chcesz przekazać.Dodaj numery stron na dole sekcji komentarzy, jeśli masz bardzo aktywną społeczność. Jest to ważne, ponieważ umożliwi użytkownikom łatwiejsze sortowanie materiałów i informacji. Upewnij się, że numery stron są łatwo widoczne dla widzów.Zezwól wszystkim użytkownikom odwiedzającym Twoją witrynę na możliwość komentowania za pomocą Facebooka. To bardzo ważne narzędzie, dzięki któremu Twoje imię trafi do setek tysięcy osób. Wtyczka Simple Facebook Connect może być użyta, jeśli chcesz zainstalować tę funkcję w swojej witrynie.Nie zapomnij użyć sprawdzania pisowni. Teraz może się to wydawać oczywiste, ale wiele osób zapomina o tym. Używając edytora WordPress do publikowania na swoim blogu, upewnij się, że korzystasz z jego funkcji sprawdzania pisowni. Nawet jeśli już sprawdziłeś swój post, szybkie i proste sprawdzenie pisowni nie zaszkodzi.Nie możesz samodzielnie zmieniać rozmiarów obrazów, jeśli Twoja witryna ma własną wtyczkę galerii. Wtyczka galerii automatycznie ustawia rozmiary obrazów i tak naprawdę nie masz nad tym żadnej kontroli. Świetne porady i wskazówki dotyczące blogowania za pomocą WordPress

Jeśli naprawdę potrzebujesz zmienić rozmiary obrazów, poproś programistę o pomoc w zmianie ustawień.Nieustannie pracuj nad poprawą swoich permalinków.

W miarę jak WordPress staje się coraz bardziej popularny, ruch może spadać. Zmień adresy URL artykułów WordPress i dodaj słowa kluczowe o wyższej jakości. Możesz zminimalizować ilość słów kluczowych, o ile ich wartość wzrośnie. To może być miłym zwiększeniem ruchu, który widzisz.Nie zapomnij o Facebooku. Odwiedzający Twoją witrynę powinni mieć możliwość dodawania komentarzy lub rejestracji w Twojej witrynie za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Istnieją wtyczki, które pomogą Ci uruchomić rzeczy na Twojej stronie i są łatwe do pobrania i używania. Ponieważ tak wiele osób jest na Facebooku, ważne jest, aby upewnić się, że Twoja strona zawiera w jakiś sposób serwis społecznościowy.Pamiętaj, aby używać tytułów i opisów, które są kierowane. Gdy użytkownik wejdzie na Twoją stronę, zobaczy obie te rzeczy niemal natychmiast. Nie przeocz wagi tego faktu. Wypróbuj oprogramowanie SEO, takie jak Scribe, na swojej stronie WordPress. Uważne edytowanie tych elementów może zwiększyć ruch w sieci.Wybierając szablon WordPress do użycia, wybierz coś, co jest często aktualizowane. Nie chcesz korzystać z szablonu, którego twórca zrezygnował z aktualizacji, ponieważ czasami musisz rozwiązać problemy z bezpieczeństwem. Twórca, który aktywnie aktualizuje swój szablon, da Ci lepszy produkt.Z blogowania korzystają teraz ludzie na całym świecie. Posiadanie platformy, na której można udostępniać opinie, komentarze i treści niezliczonej liczbie innych osób, to naprawdę coś niesamowitego. Powyższe informacje pomogą Ci nauczyć się korzystać z WordPressa.