Wynajem samochodów z firmą Mestenza

Na rynku działa wiele firm specjalizujących się w świadczeniu usług z zakresu wynajmu samochodów.

Prezentowany usługodawca posiada bardzo szeroką ofertę, w ramach której można wynająć samochód na długi czas lub na specjalne okazje. W opisywanej wypożyczalni dostępnych jest wiele pojazdów różnych marek i modeli, spośród których praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na profesjonalną obsługę klientów. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie firmy Mestenza i dowiedzieć się co może nam ona zaproponować.

Wynajem samochodów z firmą Mestenza

Oferowane formy wynajmu samochodów

Jedną z podstawowych usług dostępnych w ofercie wypożyczalni Mestenza jest wynajem długoterminowy pojazdów. W ramach tej usługi można wypożyczyć pojazdy, takie jak Cadillac Escalade, Infiniti Q50 Sport, BMW 3GT oraz popularne modele pojazdów innych znanych marek. Wszystkie auta są sprawne technicznie i bogato wyposażone co przekłada się na wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Dodatkową zaletą tej oferty jest fakt, że wynajem długoterminowy nie jest obarczony jakimkolwiek limitem kilometrów.

Kolejnym bardzo ważnym punktem oferty prezentowanej wypożyczalni jest wynajem samochodu do ślubu. Luksusowe pojazdy są dostępne również dla klientów poszukujących pojazdów na inne ważne wydarzenia, spotkania biznesowe z klientami, itp. W ramach tej usługi można wynająć auto razem z kierowcą, który zajmie się prowadzeniem pojazdu podczas ślubu lub innego wydarzenia. Auta dostępne w tej wypożyczalni z pewnością pozostawią po sobie bardzo dobre wrażenie.

Założycielem wypożyczalni Mestenza jest Rafał Grzebin. Firma ta zatrudnia pracowników, dla których samochody są wielką pasją. Każdemu klientowi zapewniane są usługi na najwyższym poziomie. Wypożyczalnia Mestenza dba o zadowolenie oraz wygodę swoich klientów. W związku z tym udostępniono im możliwość rezerwacji pojazdów on-line. Dzięki temu można wygodnie wynająć pojazd w ustalonych terminach bez konieczności wychodzenia z domu.