Wizyta na Wielkiej Krokwi w Zakopanem

Jeśli wybieramy się do Zakopanego to mamy tam tak dużo atrakcji, że często zapominamy o tej największej i najbardziej widocznej stworzonej przez człowieka. Jest to Wielka Krokiew, która dla nas Polaków wiąże się z bardzo miłymi wspomnieniami.

To tutaj Adam Małysz wygrywał i zdobywał puchary świata. To miejsce kultowe, dlatego mimo tego, że skoczek nie skacze już, bo jest na sportowej emeryturze to byłoby dobrze tam się pojawić. Mamy nowych zdolnych skoczków, którzy dają nam wiele radości i oni również tam przyjeżdżają.

Trzeba tylko pamiętać o tym, że jeśli decydujemy się na wyjazd na zawody Pucharu Świata to trzeba rezerwacje miejsca noclegowego robić ze sporym wyprzedzeniem. Trzeba się też nastawiać na tłumy ludzi nie tylko pod skocznią, ale w mieście i jego okolicach. Najlepiej przyjechać trochę wcześniej z dzień może dwa i pozostać dzień lub dwa po zakończeniu skoków. Wtedy nie ma już takich tłumów na i na spokojnie będzie można poruszać się po mieście i jeździć samochodem.

Rezerwacja apartamentów w Zakopanem

Dobrze jest zapakować całą rodzinę albo znajomych do samochodu. Wtedy wyjdzie nam taniej przyjazd, ale co ważne wyjdzie nam taniej nocleg. Bez problemów można znaleźć apartamentu dla sześciu osób, dlatego jeśli taką opcję wybierzemy to śpimy tanio, ale za to w bardzo komfortowych warunkach. Wiele osób z wyprzedzeniem kilku miesięcy szuka noclegów w apartamentach. My nie zawsze wiemy czy o tej porze możemy jechać, dlatego szukamy nieco później. Na pewno nie można szukać na ostatnią chwilę, bo miejsce wolnych nie będzie. Minimum miesiąc wcześniej to jest taki czas, jaki jest idealni do szurania najciekawszych ofert. Dla zainteresowanych osób powstał serwis gdzie znudzimy apartamenty. Znajduje się pod adresem https://zakopaneapartamenty.net/apartamenty-oferta/. W jednym miejscu mamy dużo ofert, które są dobrze opisane i które spełniają nasze oczekiwania wybierzmy sobie coś i zarezerwujmy. Wtedy miejsce do spania będzie na nas czekało i właśnie o to nam przecież chodzi.