Koszulki z nadrukami dla pracowników służb medycznych

Tkanina koszuli jest kluczowym czynnikiem decydującym o jakości ubrań, również koszulek.

Jeśli chcesz zawsze wyglądać dobrze w koszulce, jej materiał musi być wysokiej jakości. Dwie koszulki mogą być identyczne pod względem kroju i koloru, ale ta wykonana z lepszego materiału będzie znacznie dłużej dobrze wyglądać i zachowa fason oraz trwałość przez długi czas.

Koszulki z nadrukami dla pracowników służb medycznych

Na co zwrócić uwagę wybierając koszulki medyczne z nadrukiem

Podobnie jak w przypadku wszystkich ubrań, które kupujesz, zawsze czytaj etykietę na koszulce. Na pewno sprawdzisz cenę, ale powinieneś też poszukać informacji o materiale. Koszulki są zazwyczaj wykonane z bawełny lub z mieszanki bawełny i poliestru, ale są też inne specjalne tkaniny, które mogą ci służyć jeszcze lepiej. Bambus to miękki i oddychający materiał, który nadaje koszulce ładny połysk, używany jest głównie do wysokiej jakości ubrań z wyższej półki. Jersey to elastyczny, wygodny materiał wykonany z mieszanki bawełny i tkaniny syntetycznej. Lycra, spandex lub elastan popularne w odzieży treningowej, to tkaniny które zapewniają dużą odporność po wielokrotnym praniu. Zachowują również fason odzieży i sprawiają, że koszulka jest wygodniejsza w noszeniu.

Zwykle najlepiej wyglądamy w koszulkach z ciemnymi, neutralnymi kolorami. Są one również łatwe do prania i przez długi czas nie widać na nich zużycia. Dla ratowników medycznych odpowiednie będą z pewnością koszulki w kolorze czarnym, granatowym, ale również czerwone, białe i pomarańczowe. Można na nich wykonać nadruki na plecach, przodach oraz rękawach, mogą być to również nadruki odblaskowe dla zwiększenia widoczności personelu medycznego. Zazwyczaj białe koszulki to podstawa garderoby. W ciągu dnia preferowany jest granatowy, a nie czarny. Ten kolor sprawdza się również w przypadku monochromatycznego wyglądu, gdy połączysz T-shirt z ciemnymi dżinsami.

Czarny kolor koszulek może być uniwersalną opcją dla ciemniejszych strojów. Pamiętaj tylko, że czarne T-shirty mogą z czasem wyblaknąć do wysłużonego szarego koloru, ale nie powinno to dotyczyć materiałów wysokiej jakości. Po prostu sprawdź, jakie koszulki medyczne wyglądają na tobie pochlebnie, pasują do reszty stroju i czujesz się w nich pewnie i swobodnie.