DLACZEGO WARTO KUPIĆ ODZIEŻ DO KARMIENIA PIERSIĄ?

Zdarza się, że młode mamy nie decydują się na zakup specjalnych ubrań do karmienia piersią. Uważają to za zbędny wydatek, na ogół karmią w domu, albo nie wiedzą, jak praktyczne i komfortowe to rozwiązanie! W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie: dlaczego warto kupić odzież dla karmiących mam?

KOMFORT I DYSKRECJA

Bolączką kobiet, które chcą karmić dziecko piersią, a jednocześnie nosić tradycyjną garderobę jest, m.in. planowanie. Muszą dokładnie przeanalizować swój rozkład dnia. Jeśli okaże się, że będą musiały nakarmić dziecko poza domem, przygotują sobie odzież, która im to w jakiś sposób ułatwi. Będzie to, np. rozpinana koszula, sweter i bluzka na ramiączkach lub bluzka z dużym dekoltem. Niby problem rozwiązany. Gdy jednak nadchodzi pora karmienia, okazuje się, że metoda ta wcale nie jest dyskretna, a młoda mama w pocie czoła szuka chusty lub tetry, którą będzie mogła nieco okryć pierś.

Odzież do karmienia sprawia, że nie masz takich trosk. Twoim jedynym zmartwieniem staje się wybór ubrania, które pasuje do Twojego dzisiejszego rozkładu dnia, pod względem stylu! Odzież do karmienia piersią posiada bowiem ukryte, niewielkie suwaki, które wystarczy rozpiąć, aby dyskretnie udostępnić dziecku pierś, bez ryzyka, że przyglądać się Ci będzie postronna osoba. Nie musisz gorączkowo zdejmować kolejnych warstw ubrań, ani zastanawiać się, jak wydobyć pierś z bluzki.

NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Producenci, którzy oferują odzież do karmienia zadbali o to, abyś mogła czuć się pewnie w każdej sytuacji. W sklepach, takich jak Koszulove, możesz wybrać te ubrania, które będą Ci potrzebne. W ofercie znajdziesz eleganckie bluzki, koszule, sukienki, bluzy, a nawet golfy! Jesteś wiec gotowa nie tylko na długi spacer z dzieckiem, ale i na wesele Twoich bliskich.
Co więcej, odzież dla karmiących mam, która dostępna jest na rynku, powstaje w oparciu o obowiązujące trendy. Oznacza to, że ubrania te są modne i zawsze na czasie!

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest kolejnym ważnym powodem, dla którego powinnaś zdecydować się na odzież do karmienia piersią. Produkty stworzone z myślą o matkach takich, jak Ty, wykonane zostały w wysokiej jakości materiałów. Są one miękkie, pozbawione ostrych elementów. Co więcej, są przyjazne skórze Twojej i Twojego dziecka. Nie ma więc ryzyka, że zauważysz podrażnienia lub wręcz reakcję alergiczną.

KORZYSTNA CENA

Ubrania do karmienia nie kosztują więcej, niż tradycyjne bluzki, swetry, czy bluzy. Warto więc mieć w szafie kilka takich produktów tym bardziej, że po zakończeniu okresu karmienia – nadal możesz je nosić, a nikt nie zorientuje się, że to odzież dla karmiących mam.